Curt Sjöberg oljemålning
2014-09-27
266583
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖBERG, Curt (1911-87): Åstol, Bohuslän, signerad och daterad C. Sjöberg 87, olja på duk, 50x61 cm