Curt Sjöberg oljemålning
2014-09-27
266582
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖBERG, Curt (1911-87): Motiv från Trosa, signerad och daterad C. Sjöberg 86, olja på duk, 50x60 cm