Bagdad Bettil Vallien för Gustavsberg
2014-09-27
266576
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 5 st., "Bagdad", Bertil Vallien, Gustavsberg, signerade och märkta undertill, höjd ca 10-18 cm
Samtliga med smärre nagg och skador