Gustaf Brandelius Positivspelaren
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
BRANDELIUS, Gustaf (1833-1884): "Positivspelaren", signerad och daterad G. Brandelius Düsseldorf 1859, olja på duk, 67,5x58 cm
Kuntoraportti
266565
Päivämäärä:
2014-09-27