Oljemålning 1800-tal
2014-09-30
266541
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTÄR (1800-tal): Fiskeläger i månljus, olja på duk, 47x55 cm
Krackelyr, skador, färgbortfall