Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérad i olika träslag, förgyllda beslag, höjd 74, 80x44 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, bruksslitage
266507
2014-09-26