Salvador Dali färgetsning
2014-09-29
266486
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): Twelve Tribes of Israel: Levi, 1973, signerad Dali, 191/195, färgetsning, 50x36, Litteratur: Michler/Löpsinger 630