Bordslystrar 1 par
2014-09-26
266465
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, för 2 ljus, stomme i mässing, sockel i marmor, höjd ca 44 cm
Smärre nagg