Einar Jolin litografi Stockholm
2014-09-30
266424
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Slottet-Stockholm, signerad Jolin, 307/360, färglitografi, ca 46x55 cm