Piedestalar 1 par
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
PIEDESTALER, 1 par, 1900-tal, vitmålade och bronserade, gustaviansk stil, höjd 134 cm
Kuntoraportti
Slitage
266400
Päivämäärä:
2014-09-26