Philip von Schantz litografi
2014-09-30
266394
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med äpplen, kanna o vas, signerad och daterad v Schantz -87, litografi 123/170, 43x54 cm