Glasmålning Kina 1800-tal
2014-10-01
266374
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GLASMÅLNING (Kina, 1800-tal): Interiör med figurer, 49x33 cm
Skador