Peter Dahl litografi
2014-10-12
266353
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, färglitografi, signerad och daterad Peter Dahl -73, numrerad 192/260, bladstorlek ca 62x89 cm