Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
DERKERT, Siri (1888-1973): Sittande barn, daterad -27, olja och akvarell på papper, 19x21,5 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, nr 5201
Oramad, i passepartout
266338
2014-10-07