Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-09-29
266310
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
URMI, Eva (1900-tal): Interiör med två barn, signerad och daterad Eva Urmi -20, olja på duk, 52x56 cm
Skador, färgbortfall, hål