Olof Hermelin oljemålning
2014-09-29
266304
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HERMELIN, Olof (1827-1913): Sjöbodar wid Bottniska hafvet, signerad O. Hermelin, olja på pannå, 17,5x23,5 cm