Wilhelm von Gegerfelt oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Venetiansk stadsbild, stämpelsignerad, baksidan med intyg från konstnärens sterbhus, olja på pannå, 17x26 cm
Kuntoraportti
266301
Päivämäärä:
2014-09-29