Roberto Matta färglitografi
2014-09-29
266276
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto (1911-2002): Figurkomposition, signerad, numrerad 16/100, färglitografi, 80x63 cm