Roberto Matta etsning
2014-09-29
266272
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Ur Hom´mere III, signerad, essai de couleur 3/3, färgetsning, 49x38 cm
Gulnader, fläckar