Moondrop tennfat Svenskt tenn

Moondrop tennfat Svenskt tenn
Moondrop tennfat Svenskt tenn
Moondrop tennfat Svenskt tenn
Moondrop tennfat Svenskt tenn
Moondrop tennfat Svenskt tenn
Moondrop tennfat Svenskt tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, "Moondrop", Svenskt Tenn, Ingegerd Råman, daterad 2005, polerat tenn, från kollektionen "Nytt Svenskt Tenn" 2004, diameter 34,5 cm

Bruksslitage, märken

266229

2014-09-25