Okänd konstnär oljemålning
2014-09-28
266091
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Insjölandskap, monogramsignerad CW och daterad 1908, olja på duk, 38x70 cm