Golvlampa 1930-tal
2014-09-22
266074
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, delvis i bonad björk och patinerad metall, höj- och sänkbar
Bruksslitage