Vicke Lindstrand oljemålning
2014-09-28
266056
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDSTRAND, Vicke (1904-1983): Tre munkar, olja på pannå, signerad Vicke, 38x46 cm