Orientmatta
2014-10-05
266038
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, sannolikt Faraghan, semiantik/antik, ca 198x131 cm
Äldre mindre lagning, jämnt slitage