Erland Cullberg oljemålning
2014-09-28
266031
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Ansikte, signerad E. Cullberg, olja på duk, 81x65 cm