Emil Ekman oljemålning
2014-09-27
266030
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EKMAN, Emil (1880-1951): Strandmotiv mot horisonten, signerad, olja på duk, 29x41 cm