Emil Ekman oljemålning
2014-09-27
266029
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKMAN, Emil (1880-1951): Västkustfiske, signerad och daterad 1944, olja på duk, 53x50 cm