Orientmatta semiantik
2014-10-05
266022
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Qashqai, semiantik, ca 368x152 cm
Skador, slitage, lagning