Gustav Rudberg oljemålning
2014-09-27
266008
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): "Blått sund", signerad Rudberg, olja på duk, 48x62 cm
Tryckskador