Max Book
2014-09-27
265975
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BOOK, Max (född 1953): "Mars", signerad och daterad på baksidan MM Book 1989, olja på pannå med assemblage, 23x40 cm