Jordglob Columbus
2014-09-22
265973
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JORDGLOB, 1900-talets mitt, Columbus, elektrifierad, total höjd ca 41 cm
Bruksslitage