Salongsbord 1800-talets andra hälft
2014-09-22
265971
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt/ valnötsrot, skuren dekor, kannelerade ben, konturerad skiva, höjd ca 73, 111x64 cm
Smärre ytskador