Hänge förgyllt silver
2014-09-22
265970
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÄNGE, förgyllt silver, fasetterade gröna och blå stenar samt pärlor, Österrike/Ungern omkring 1900, höjd 9,5 cm, KEDJA, silver, längd 63 cm
Några stenar med hack och skador