Skedar silver 1800-tal
2014-09-21
265925
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SKEDAR, 4 st, silver, 1800-tal, bl a L Ericson samt Björkman, längd 20-23 cm
Slitage, med monogram