ZUHR, Hugo (1895-1971): "Från Skisma (Grekland)"
2014-09-27
265924
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ZUHR, Hugo (1895-1971): "Från Skisma (Grekland)", signerad med initialer samt signerad och daterad på baksidan Zuhr Kreta 1955, olja på duk, 38x61,5 cm
PROVENIENS: Bokförläggare Gerard Bonnier, Stockholm
Veck