Nimcha
2014-10-02
265881
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NIMCHA, nordafrikansk, böjd klinga med smedstämplar, järnfäste , grepp i horn, längd 98 cm
slitage, personnummermärkt