Byrå med skrivklaff omkring 1900
2014-09-21
265870
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, med skrivklaff, omkring 1900, bonad furu, förgyllda beslag, höjd ca 133, 78x44 cm
Sprickor, ytskador. Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen