Edvin Ollers oljemålning
2014-09-27
265850
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Trädgård, signerad och daterad E.Ollers 1956, olja på duk, 46x55 cm