Nattduksbord 1900-tal
2014-09-21
265806
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-tal, med stenskiva, bemålade, förgyllda beslag, höjd ca 62,5, 30x26 cm
En stenskiva saknas, stenskiva med repor