PG Thelander färglitografi
2014-09-20
265792
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Fläskkorv, signerad P. G. Thelander, 138/180, färglitografi, bladmått ca 55x69,5 cm