Bordslampor med satsumadekor
2014-09-20
265781
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, satsumadekor, Japan, 1900-tal, polykrom dekor med figurscener, höjd med lampställning ca 40 cm
Smärre skador