Hillebard
2014-10-02
265766
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HILLEBARD, svensk, kallad m/1697, på kortad stång, längd 223 cm
Proveniens: Salnecke slott, Uppland
Slitage