Pärni akryl
2014-10-01
265744
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad a tergo 1998, akryl på pannå, 46x77 cm
Ytrispor, kantskada