Lindorm Liljefors oljemålning
2014-09-27
265706
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Vårandskap, signerad och daterad Lindorm L -38, olja på pannå, 55x46 cm