Golvvas Japan
2014-10-06
265705
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVVAS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, dekor med lackarbete, reserver med samurajscener, konturerad mynning, höjd 60,5 cm
Slitage, lackskador