Stormlukta
2014-09-21
265674
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STORMLYKTA, Louis XVI-stil, 1900-tal, förgylld mässing och glas, höjd 85 cm