Gustav Rudberg
2014-09-26
265668
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): (5+5st) "Sommar" resp "Månsken över Hven", signerade Gustav Rudberg, numrerade 1-5/260 resp 8-12/280, rammått 80x60 resp 87x63 cm
Ej ramade