Oljemålning Madonna
2014-09-26
265608
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Madonna, olja på duk, monogramsignerad och daterad 67, ca 43x34 cm
Skador