Salvador Dali litografi
2014-09-26
265598
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DALI, Salvador (Spanien, 1904-89): ur Divine Comedy, 1960, otydligt signerad och numrerad i rött Dali 77/150, färglitografi, ca 25x18,5 cm