Orientmattor Tekke
2014-10-06
265524
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTOR, 2 st, Tekke, Turkemenistan, ca 122x106 respektive 130x104 cm
Slitage, lagningar